Samsung klimam soğutmuyor


Samsung klimam soğutmuyor, Serin üflemiyor gibi sorunlarınız servisimiz sayesinde tarihe karışıyor. Samsung klimanız neden soğutmaz bugün size bunun açıklamasını yapacağız.

Yaz geldi ve artık klima sezonu açıldı. Bu yaz’da Samsung klimalarınızın doktoru olmaya adayız değerli müşterilerimiz. Yaz ayların da özellikle sık sık karşılaştığımız soruların cevaplarını web sitemizden cevaplayarak sizler ile paylaşacağız. Bu sorulardan bir taneside, Samsung klimam soğutmuyor ve üflemiyor gibi sorular. Samsung klimalar neden soğutmaz, Bu sorunun bir kaç tane cevabı var değerli takipçilerimiz. Belli başlı temel unsur Samsung klimanızın gaz’ı bitmiş olabilir. Kullandığınız Samsung klimanızın gaz’ı bitmiş ise o zaman klimanız soğutmaz yani soğuk üflemez. Bu durumla karşılaşırsanız klimanızı kapatıp hemen servis çağırınız. Gaz’ı olmayan klimanın çalışması dış ünitede yer alan motorun yanmasına neden olabilir ve Samsung klimanız kullanılamaz hale gelebilir ve çöp olabilir. Eğer klimanızın daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalmasını istemiyorsanız burada yazılanlara kulak vermenizi tavsiye ederiz.

Samsung klima servisi

Samsung klimanızın soğutmaması için diğer bir neden ise klimanızın dış ünitesi yani motoru arıza yapmış olabilir. Klimanızı çalıştırdığınız ve klimanız sadece ılık bir üfleme yapıyorsa o zaman motoru devreye girmiyor demektir. Bu durumda klimanızı hemen kapatıp sigortasını indiriniz ve hemen Samsung klima servisi çağırınız. Servis dışında yapılacak bir müdahale Samsung klimanızı kullanılamaz duruma getirebilir ve buda size daha fazla masraf anlamına gelmektedir. Samsung klimam soğutmuyor ama üfleme yapıyor; Bu soru da her yaz olduğu gibi bu yaz da bizlere sorulması muhtemek soruların başında geliyor. Eğer klimanız çalışıyor ve üfleme yapıyorsa ama soğutmuyorsa o zaman klimanızın içinde bulunan gaz’ı bitmiş veya azalmış anlamına gelir. Servis çağırarak klimanıza gaz takviyesi yaptırarak serin bir ortama kavuşabilirsiniz.

Çalışmayan yani soğutmayan her klimanın gaz’ı bitmiş diyemeyiz aynı şekilde motoru da bozulmuş diyemeyiz. Bunun analizini yapmak ve teşhis koymak için servisimiz uzmanlarının kontrol etmesi gerekmektedir. İstanbul genelin de hizmtet veren servisimiz özel teknik servis olup yaptığı işleme ve değiştirdiği Samsung klima yedek parçalarına bir (1) yıl garanti vermektedir. Lütfen daha fazla ve detaylı bilgi almak için servisimizi arayınız.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>