Samsung Klima Yedek Parçaları


Samsung klima yedek parçaları, Piyasa çok zor bulunan Samsung klima yedek parçalarını sizler için bir telefonunuz ile adresinize getirerek klimanıza takıyoruz.

Samsung klima yedek parçaları

Firmamız uzun zamandır İstanbul genelin de klima servis hizmetleri sağlamakta. Bizlerle sıklıkla müşterilerimiz tarafından Samsung klimaların yedek parçalarını nasıl temin ediceklerini sormakta. Herkeze tek tek açıklama yapıyoruz ama sitemiz den genel bir açıklama, bilgilendirme yapmak istedik. Samsung klimaların yedek parçalarını sizler bulsanız bile takmanız imkansız. Piyasada 2. el Samsung klima yedek parçalarını sıfırmış gibi satan birçok yalancı servis bulunmakta. Sizlere sıfır diye getirilen, satılan parçaların çoğu çıkma yedek parçalar. Güvenilir servisler ile çalışmanızı ve sektörüde ismi cismi belli olan servislerden hizmet almanızı öneririz. Bizim diğer servisleri karaladığımızı düşünebilirsiniz. Ama bizler Samsung klima servisi olarak müşterilerimize sattığımız ürünlerin her zaman fatırasını ve garanti belgesini teslim ediyoruz. Biz servis olarak direkt yedek parça satışı yapmıyoruz. Sattığımız Samsung klima yedek parçaları orjinal yedek parçalar. Aynı zaman da müşterilerimize genel olarak yedek parçalarını montajı yapılmak şartı ile satıyoruz. Yani müşteri bizden direkt parçayı alamıyor ancak alıp bizlere taktırması lazım. Aksi durum da Samsung klima yedek parçalarını satmıyoruz.

Orjinal Samsung klima yedek parçaları firmamız tarafından en uygun fiyatlarla müşterilerimize satışı yapılmakta. İsteyen maddi yönden durumu uygun olmayan müşterilerimiz için 2. el yedek parça da temin edebiliriz. Amacımız müşterilerimizin bütün sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmak. İstanbul’un genel anlamda Avrupa yakasın da hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Anadolu yakası Samsung klima servisi olarak da faaliyetlerimiz devam etmekte. Anlaşmalı servislerimiz sayesin de müşterilerimizin mağduriyetini telafi ediyoruz. Çalışma prensiplerimizden asla taviz vermiyoruz ve en doğru kararlar ile çözüm odaklı çalışıyoruz.

Samsung klima motoru firmamız tarafından orjinal olarak temin edilir. Motoru bozulan Samsung klimalarınız için sıfır veya 2. el talebinize göre motor temin edilir. Sıfır Samsung klima motorunun 2, 2. el Samsung klima motorunun ise 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Samsung klimalarınızın diğer parçaları firmamız tarafından aynı gün temin edilir. Parça stoğumuz ile İstanbul’un en büyük teknik servisiyiz. Amacımız en iyi hizmeti en uygun fiyata müşterilerimize sağlamak.

Etiketler:, , , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>