Samsung klima yedek parça


Samsung klima yedek parça temini. Samsung klimalarınızın yedek parçalarını nasıl temin edebilirsiniz sizlere bu konuda bilgi vereceğiz değerli müşterilerimiz.

Samsung klima servisi

Klima yedek parçaları zor bulunan parçalar listesinde ilk sırada yer alıyor. Özellikle servisler tarafından satılan ancak kullanıcıların kendileri takamayacağı için montaj dahil aldıkları yedek parçalardır. Samsung klima yedek parça almak istiyorsanız bunu kendiniz alsanız dahi montajını kendiniz yapmanız imkansız. Bu durumda hem aldığınız için ücret ödeyecek hemde aldığınız yedek parçayı taktırmak için ekstra ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Samsung klima servisimiz müşterilerine elden direkt olarak klima yedek parçaları satışı yapmamaktadır. Servisimiz müşterilerine ancak montaj dahil yani müşterinin aldığı parça servisimiz tarafından cihazına takılır ve klima çalışır vaziyette teslim edilir.

Servisimiz tarafından kullanılan yedek parçalar Samsung klimalarının yedek kendi ojinal parçalardır. Yedek parçanız klimanıza takıldığı andan itibaren 1 yıl garanti kapsamına alınır. 1 yıl içerisin de arıza yapan Samsung klima yede parça ücretsiz olarak firmamız tarafından değişim yapılır. İstanbul’da Samsung klima kullanan müşterilerimizin hizmetindeyiz. Samsung bir Dünya markası olma özelliği ile bilinen çok büyük bir marka. Teknoloji anlamında önemli yatırımlar yapan firma aynı şekilde Klima’larına da gerekli yatırımı ve özeni göstermektedir.

Samsung klima yedek parça almak isteyen müşterilerimize tavsiyemiz her servis olduğunu iddia edenlerden alışveriş yapmasınlar. Sizlere Samsung yedek parçası diye farklı bir ürün yollayabilirler. Bizler uzun zamandır bu sektörün içinde olan kişiler olarak bu tarz olayların yaşandığından haberdarız.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>