Samsung klima satışı


Samsung Klima Satışı, Samsung ikinci el klima satışı, 2. el klimalarda uygun fiyat

Samsung Klima Satışı, Samsung ikinci el klima satışı, 2. el klimalarda uygun fiyat

İkinci el ve Sıfır Samsung klima satışlarımız devam etmektedir. Yaz aylarına özel kampanyalarımız ve her bütçeye uygun klimalar ile karşınızdayız.

Samsung gibi Dünya markası olan büyük bir markanın Klima servis hizmetini sunuyoruz. Sunduğumuz servis hizmetinin yanında artık Samsung klima satış işlemlerimizde başlamıştır. Gerek sıfır gerekse 2. el samsung marka ve model klimalar firmamız bünyesinde satışa sunulmaktadır. 7000 BTU Samsung klimadan başlayan ebatlarla 24000 BTU klima ebatlarına kadar klimalarımız bulunmaktadır. Split klimaların yanında salon tipi klimalarımızda firmamız bünyesinde bulunmaktadır ve satışlarımız salon tipi klimalar içinde geçerlidir.

Almak istediğiniz klimanın ebat bilgilerini ve takmak istediğiniz mekanın m2 bilgilerini bize verdiğiniz halde uzman teknisyenlerimiz sizler için en ideal klimayı sizlere önereceklerdir. Önemli olan bulunduğunuz alana, ortama göre klima almanızdır. Size fazla gelecek veya size yetmeyecek bir klima ancak size maddi anlamda kayıp sağlar. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için uzman teknisyenlerimizden mutlaka bilgi ve fikir alışverişinde bulunun deriz.

Samsung klima servisi olarak uzun yıllardır İstanbul genelinde hizmet sağlayan bir kuruluş olarak, Bundan sonrada klima satışlarımız ile bu alanda ilerlemeye ve kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Klima satışı konusunda her türlü yardımı yapmaktadır. Dünya markaları arasında uzun yıllardır yerini koruyan Samsung telefon ve diğer elektronik aletler konusunda kalitesini zaten kimse tartışamaz. Sizde bu dünya markası ürüne sahip olmak için firmamızı dilediğiniz zaman arayarak sizin için en uygun ideal klimaya sahip olabilirsiniz. Samsung klima satışı yaparkende sattığımız klimar eski değil, En azından uzun yıllar kullanabilecğiniz klimalardır.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

2 Responses so far.

  1. Aysenur diyor ki:

    18 binlik samsung klima almak istiyorum ucretleri nelerdir klimalar kac yillik klimalar. 2. El klimalara garanti veriyormusunuz peki. Ikinci el klimalara montaj dahil mi fiyat veriyorsunuz acaba.

  2. Çiçekci diyor ki:

    Merhaba, istanbul daki iş yerime 2. el samsung klima almak istiyorum. eliniz de temiz ve a sınıfı uygun bir klima var mı acaba. ikinci el klimalara garanti veriyormusunuz peki.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>