Samsung AQ12TSMN klima servisi


Otomatik Temizleme

Samsung servisi olarak bugün sizlere samsung klima modellerinden AQ12TSMN klima hakkında detaylı bilgiler ve teknik özellikleri hakkında paylaşımda bulunacağız.

Samsung’un ürettiği yeni nesil klimalardan olan AQ12TSMN klima modeli oldukça sağlam ve dayanıklı. Isıtma ve soğutma konusunda oldukçada verim sağlayan AQ12TSMN klima enerji tüketiminde de oldukça verimli bir klimadır. Bu özel klima;kar tanesi görüntüsünün yanında, aynı zamanda çok az enerji kullanımı ile en taze, en temiz havayı da sunar. Samsung’un özenle tasarlanan yeni kliması şık ve modern oturma odanız için mükemmel bir çözüm. Yeni klimanın kusursuz güzelliği ile stil sahibi yaşamınızı desteklemeyi garanti ediyoruz. Klima, aşırı sıcak hava koşullarında bile göz alıcı beyazlığıyla tüm gün boyunca tatlı bir serinlik sunar.

Full HD Filtre

Etiketler:, ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. kenan asik diyor ki:

    Samsung klimam iyi isitmiyordu ve simdide iyi serinletmiyor bu neden olabilir acaba bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>