Samsung AQ09ESMN klima servisi


Comfort Care çevrenizin keyfini çıkarmanıza yardım eder.

Samsung klima AQ09ESMN modeli oldukça kullanışlı ve sağlam bir klima modelidir. Samsung olarak teknolojiye verdiğimiz değeri klima konusundada oldukça sıkı tutuyoruz.

Samsung klima servisi olarak İstanbul’un anadolu ve avrupa yakasında mobil servis ağımız ile servislerimizi aksatmadan müşterilerimizi mağdur etmeden sürdürmek için devamlı kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz ve müşterilerimize her zaman daha iyi nasıl hizmet veririz diye fikir alış verişleri yapıyoruz.

Bugün samsung klimanın AQ09ESMN serisini sizlere teknik özellikleri ile sizlere tanıtacağız. Samsung klima kullanıyorsanız bu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Kullanımı kolay. Kumanda etmesi kolay.

Samsung’un ergonomik, yenilikçi uzaktan kumandası, isterseniz birinci sınıfta olun yada 81. doğum gününüzü kutluyor olun, herkes için tasarlanmıştır. Daha büyük sayılar, yumuşak dokunuşlu düğmeler, kolay görünen ekran ve rahat tutuş ile her zaman kontrol sizde. Dairesel navigasyon tuş takımı gerçekten insana güç kazandırmaktadır.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>