Klima Tamirinde Profesyonel Hizmet


Kışın soğuğunu evinizden uzak tutan, yazın sıcağından koruyan Samsung klimalarınız takdir edersiniz ki kaliteli olduğu sürece sizleri memnun edecektir. Siz saygı değer müşterilerimize üstün kaliteli başarılarımızla yüksek kaliteli firmamızdan özel hizmet sunmaktayız. Klima tamirinde profesyonel hizmet, bizler için her zaman önemlidir.

Firmamızın değerli müşterileri, klimalarınızın profesyonel bakımları için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Samsung Klimalarınızın periyodik bakım zamanları geldiği süreçte, sizlere bunun bilgisi verilir ve klimanız profesyonel bir şekilde periyodik bakımdan geçer. Periyodik bakım ile ilgili kısa bir bilgi verecek olur isek cihazınızın tamamen bakteriyel, kimyasal ilaçlar ile yıkanıp bakterileri öldürmesini sağlar. Cihazınızın elektroniksel ve tekniksel kontrolleri yapılıp, sağlıklı bir şekilde kullanılması sağlanır. Periyodik bakım ilkbahar ve sonbahar aylarında yaptırılması gerekmektedir. Tabi bir de kullanım alanlarına göre de değişebiliyor. Samsung klima servisi Klima tamirinde profesyonel bakım ile özel ısı eşanjör deterjanı ve basınçlı hava temizliği, tüm soket bağlantılarının ve kablo bağlantı noktalarının tek tek kontrolü, tüm fan pervanelerinin kanatçıklarının temizliği, tüm döner aksam yataklarının kontrolü gibi itina ile klimanızın bakımı yapılmaktadır.

Temiz bir hava, güvenli bir kullanım için, klima kullanımınızda sizlerin yapması gereken bir tek hava filtrelerinin temizliğidir. Hava filtreleri yaz aylarında 15 günde bir temizlenmelidir. Hava filtresi ön panel üzerindedir. Ön panel açılarak hava filtresini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Hava filtrelerinin temizliği sizlere daha verimli soğutma/ısıtma işlemi sağlar.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>