avcılar samsung servisi


Avcılar samsung klima servisi hizmetleri. Firmamız tarafından samsung klima söküm takım, montaj de montaj, bakım onarım, tamir ve orjinal yedek parça değişim hizmetleri yapılmaktadır. YILDIZ teknik servis güvencesi ile samsung marka ve model klimalarınız için firmamız size haftanın altı günü kesintisiz servis hizmeti sağlıyor. Firmamız sizlere kaliteli hizmet sunuyor bizleri dilediğiniz gün dilediğiniz saatlerde arayabilirsiniz sonuçta yedi yirmidört servis hizmeti diye boşuna demiyoruz :)

Samsung klimalarınız yaz aylarında serinlemek için aşırı derecede çalıştığından gaz eksikliği olabilir ve bu eksikliği firmamız yerinde gideriyor. Firmamızın gaz kontrol aleti ile klimalarınızın gaz kontrol ayarlarını yerinde yapıyor ve klimanızın ne kadar gaz ihtiyacı olduğunu sizlere yerinde söylüyor.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>