Ataşehir samsung klima servisi


Samsung klima servisi Ataşehir ilçesinde sizlere hizmetlerini sunmaya devam ediyor değerli müşterilerimiz. Evinizde ve iş yerinizde bulunan samsung marka ve model klimalarınız yaz aylarında genelde sıklıkla ısıtmama sorunu ile sizlere süpriz yapabilir. Klimanız soğutmuyorsa bunun en temel nedeni klimanızın gaz eksikliği veya dış ünite diye adlandırılan motorun devreye girmemesinden kaynaklanıyor.

Firmamızın teknisyenleri samsung klimanızı yerinde kontrol ederek arızayı yerinde teşhis ediyor ve size arızanın kaynağını yerinde gösteriyor ve yerindede müdahale ederek arızalarını giderebiliyor. Değerli müşterilerimiz sizlere bu konuda temel bir bilgi de verelim, Klimanız soğutmuyor veya ılık üfleme yapıyorsa lütfen klimanızı çalıştırmayınız. Bu gibi durumlarda klimanızı kapatıp en yakın samsung klima servisini hemen aramanızı şiddetle öneririz aksi halde klimanızın motorunu tamamen birdaha çalışmayacak şekilde bir zararla karşı karşıya bırakabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>