Arnavutköy samsung klima servisi


Arnavutköy samsung klima servisi hizmetleri Arnavutköy ilçesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız siz değerli samsung klima kullanıcıları için haftanın 7 günü kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sunmaya devam ediyor. Samsung marka klimalarınızın her türlü sorununda firmamız tarafından yerinde çözüm üretilmektedir. Klimanızın söküm takım, montaj demontaj, gaz şarjı, bakımı ve orjinal yedek parça hizmeti yerinde profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Teknisyenlerimiz tarafından yapılan her işçilik firmamız tarafından garanti kapmasıma alınır ve 1 yıl süre ile bu garanti devam eder. İşçilikle sınırlı olmayan garantiye orjinal yedek parçalarımızda dahil edilmektedir. Firmamızın değiştirmiş olduğu yedek parçalarda samsung klima servisimiz tarafından 1 yıl süre ile garantiye alınır ve 1 yıl içerisinde herhangi bir sorun olursa ücretsiz değişim yapılmaktadır.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>